СТРОИТЕЛЬСТВО БУНКЕРА Пятница, 14.08.2020, 13:49
Приветствую Вас Гость
Меню сайта

Багато хто чув про такий пристрій, як канальний вентилятор. Але не всі знають для чого він призначений. Дане обладнання забезпечує достатній приплив свіжого повітря в приміщення.

Такі повітроводи не тільки пропускають свіже повітря через вентиляцію в приміщення, але і забезпечують відтік забрудненого. А в чому особливість прямокутного канального вентилятора?

Вентилятор Aerostar SV 60-35

Принцип дії канальних вентиляторів.

Багато хто думає, що таке обладнання є просто системою вентиляції. Це не зовсім так. Канальні повітровідвідні установки оснащуються кондиціонером, що дозволяє отримати максимально свіжий мікроклімат.

Саме завдяки вбудованому кондиціонеру повітропровід даного типу забезпечує наступні параметри:

  • Фільтрація повітря;
  • Нагрівання;
  • Охолодження;
  • Регулювання подачі повітря;
  • Видалення переробленого повітря.

Канальний прямокутний вентилятор встановлюється в стіну, де проходить вентиляція. Зовні пристрій закривається гратами, тому не псує загальний інтер'єр. Спеціальними моторами обладнання забруднене повітря всмоктується, очищається в самому приладі, і подається назад.

Корпус такої системи може бути пластиковим і металевим. Другий є більш міцним, надійним.

Особливості прямокутного повітроводу в металевому корпусі.

Даний тип вентилятора призначений для здійснення подачі свіжого повітря з прямокутними вентиляційними системами. Металевий корпус забезпечує максимальну довговічність.

Також, прямокутні прилади можуть бути шумоізолюючими, теплоізоляційними, з енергозберігаючим мотором. Залежно від таких додаткових характеристик і встановлюється цінова політика таких установок.

Крім цього, прямокутні системи досить компактні, і можуть поміщатися в простір між підвісною стелею. Це і робить даний тип настільки популярним.

Де встановлюють таке обладнання?

Прилади можуть встановлюватися практично в будь-яких приміщеннях. Найчастіше це відбувається в:

1. Приватному будинку.

2. Офісі.

3. Котежді.

4. Складських приміщеннях.

5. Вокзалі, аеропорту.

6. Магазині.

7. Ресторані.

Прямокутні канальні вентилятори

Кращі установки даного типу в металевому корпусі.

Однією з кращих систем даного типу є Systemair RS 40-20 L. Вхідна потужність такого вентилятора 228 Вт. Він володіє вбудованим захистом двигуна, який буде служити довгі роки.

Серед переваг варто відзначити його невелику вагу, тиху роботу. Популярністю користується і система Ostberg RKC 315. Основні характеристики даного пристрою:

• Потужний вентиляційний механізм;

• Наявність однофазних елементів;

• Якісна та швидка чистка мікроклімату;

• Корпус із сталі.

Серед недоліків пристрою можна відзначити його великі габарити і високу ціну. Але, якість такого устаткування того варто.

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Бункер статистика

Copyright MyCorp © 2020